Nanotechnológia
na ochranu povrchov
604 723 723
Po - Pá: 9:00 - 17:00
Pá: 9 - 15 hod.
tak to zobraz tady
+420 604 723 723 (Po - Pá: 9:00 - 17:00) info@pikatec.cz
  1. Hlavná stránka
  2. Doprava a platba

Doprava a platba

Tovar zasielame na Vami uvedenú adresu prostredníctvom prepravnej spoločnosti PPL, na výdajnom mieste zásielkovne, prípadne si objednávku môžete prevziať v našej predajni na adrese Čestlice. Špecifické produkty, akými sú napríklad aplikčné vouchery, zasielame elektronicky vo formáte PDF.

DOPRAVA WElDO

Štandardný spôsob dopravy. Cena dopravy je 10 EUR.

ZÁSIELKOVŇA

Osobný odber vo Vami vybranom výdajnom mieste zásielkovne. Cena dopravy je 6 EUR.

ODOSIELANIE NA E-MAIL

Tento spôsob doručenia sa vzťahuje len na elektronický voucher, ktorý Vám bude automaticky zasielaný e-mailom po zaplatení a prepisovaní čiastky na náš účet.

OSOBNÝ ODBER

Adresa pri osobnom odbere:
Čestlice 289, Čestlice 251 01 Mapa

V prípade rýchleho  vyzdvihnutia tovaru doporučujeme previesť platbu na našom e-shope platobnou kartou. Priamo na odbernom mieste je možné zaplatiť tovar v hotovosti alebo platobnou kartou.

Prosím počkajte na informačny e-mail, že Váš tovar je k vyzdvihnutiu pripravený.

Otváracia doba po-št: 9-17hod., pi: 9-15hod.

 

Spôsob platby

DOBIERKA

Tovar zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri jeho prevzatí od dopravcu.Objednaný tovar posielame ihneď (ak je skladom). Dobierka neni možná, pokiaľ s ďalšími produktmi objednájte súčastne elektronický voucher. Cena za dobierku je 2 EUR.

 

PLATBA PREVODOM

Objednaný tovar zaplatíte dopredu na naš bankový účet. Podklady k platbe Vám automaticky pošleme na Váš e-mail. Tovar odosielame ihneď po obdržaní požadovanej čiastky na náš účet.

PLATBA KARTOU

Pri voľbe platba kartou budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, kde prevediete platbu. Tovar odosielame po overení transakciu. 

Aplikačný voucher 

Voucher na aplikáciu nanokozmetiky Pikatec môžete zakúpiť samostatne alebo v rámci sady, ktorá obsahuje voucher a jeden alebo viac produktov Pikatec. Aplikačný voucher zasielame len elektronickou cestou. Pokiaľ si spolu s voucherom objednávajte aj iné produkty Pikatec, bude možné previesť platbu len prevodom na účet alebo kartou.

Po zaplatení a prepisovaní na náš účet Vám príde elektronický voucher (v PDF) na e-mail, ktorý ste zadali v objednávke. Ostatné produkty, ktoré sú súčastou objednávky, doručí prepravná spoločnosť PPL na Vašu adresu.

Ako uplatniť voucher v aplikačnom centre? 

1) Vyberte si aplikačné centrum, ktoré Vám najviac vyhovuje. Zoznam nájdete na našich stránkach v sekcii Aplikační centra.

2) Kontaktujte vybrané aplikačné centrum a dohodnete si na termíne aplikácia nanokozmetiky Pikatec.

3) Pred aplikáciou predložte zakúpený aplikačný voucher (vytlačený alebo napr. v telefóne v PDF). Na základe jedinečného kódu pracovník aplikačného centra overí platnosť voucheru a prevedie aplikáciu nanokozmetiky na aute.

 

Navštívte aplikačné centrum vo vašom okolí:
Navštívte aplikačné centrum:
Všetky pobočky
Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudli ste hesloNová registrácia
Môj účet
OdoslaťObjednávkyNastavenie účtu
českyenglishSlovensky